Екскаватори-навантажувачі JCB Львів

JCB2

Ми пропонуємо послуги навантажувачів по всій Західній Україні. Залежно від ваших завдань, ми запропонуємо навантажувач будь-якій комплектації та вантажопідйомності.

Знадобилася оренда навантажувача? Звертайтеся в СпецТрансЛьвів. У нашому парку спецтехніки представлений великий вибір машин вантажопідйомністю до 10 тонн. Техніка справна та повністю готова до відправки на об’єкт. Гарантуємо оптимальні ціни на оренду навантажувача з водієм, при тривалому найманні робимо хороші знижки! Звертайтеся до нас щоб замовити навантажувач на кілька годин або довший термін.

У нашому парку представлений широкий вибір техніки різних марок та вантажопідйомності. Ми працюємо без посередників, тому гарантуємо оптимальну вартість оренди навантажувача на годину.

Штатні співробітники компанії – кваліфіковані фахівці. Їх досвід дозволяє ефективно проводити найскладніші роботи із залученням екскаваторів-навантажувачів.

Наші машини регулярно обслуговуються по регламентам виробників. Перед кожним рейсом їх додатково оглядає механік, який випускає техніку на замовлення.

image
image
image
image