Самоскиди Львів

Самоскиди – вантажні саморозвантажувальні автомобілі з містким кузовом на гідравлічному приводі системи розвантаження. Вона дозволяє швидко розвантажувати машину, нахиляючи кузов в сторону або назад. Ці автомобілі потрібні для транспортування на великі відстані сипучих, навалювальних та інших вантажів, які можна перевозити в кузові відкритого типу. Самоскиди широко використовуються на будівельних майданчиках, промислових об’єктах, при будівництві / ремонті доріг, виконанні різних землерийних робіт. Якщо вам не вигідно купувати власну техніку, можете взяти самоскид в оренду в нашій компанії.

Замовити самоскид з водієм у Львові та Львівській області. У нашій компанії є великий парк самоскидів. Надаємо можливість орендувати техніку в одному місці, а не витрачати час на пошуки.

Оренда самоскида – одна з найбільш затребуваних послуг в сучасному будівництві. Цей вид спецтехніки призначений для виконання великого спектра робіт. Найпростіша з них – перевезення піску та інших сипучих матеріалів. Здійснити її без самоскида буде досить проблематично. Використовуючи цей вид техніки, ви можете заощадити на оплаті праці вантажників, а також значно прискорити сам процес розвантаження.

image
image
image
image