Перевезення сипучих матеріалів – це поняття, яке включає широкий пласт перевезень. До категорії сипучих відносяться різні вантажі, від будівельних до продовольчих. Компанія «СпецТрансЛьвів» готова взяти на себе турботи про безпеку та оперативне перевезення будь-якого виду цієї групи матеріалів.

Доставка щебеню, піску, цементу, зерна, гранульованих добрив, солі та цукру – всі ці послуги поєднують правила перевезення сипучих матеріалів, єдині для продукції найрізноманітнішого призначення. У будівельній галузі найчастіше необхідно замовити перевезення таких вантажів як відсівання гранітного, ґрунту та інших матеріалів будівельного використання.

Перевезення сипучого вантажу – відповідальний та трудомісткий процес, що вимагає дотримання безлічі нюансів. Це пов’язано з необхідністю позбавитися втрати специфічного вантажу як на етапі вантажно-розвантажувальних робіт, так і під час перевезення.

Наша компанія пропонує надання транспортних послуг за допомогою самоскидів. Така техніка вважається найбільш популярною у будівельній галузі, особливо коли потрібно перевезти сипучі матеріали, зокрема, пісок, щебінь, ґрунт, бетон. Дані машини відрізняються наявністю широкого кузова, що може нахилятися для розвантаження.

Наші фахівці мають досвід роботи з усіма видами сипучих матеріалів: вугіллям, піском, щебенем, шлаком, керамзитом, будівельним сміттям тощо, що дозволяє впоратися із завданням будь-якої складності. Працівники знають усі тонкощі та нюанси перевезення. Транспортні послуги за допомогою самоскидів можуть проводитись на техніці з різною вантажопідйомністю, типом кузова та способом відвантаження. Ми використовуємо в роботі індивідуальний підхід, тому можемо підібрати рішення відповідно до Ваших побажань та бюджету.