Практично будь-яка машина може зламатися або потрапити в аварію, тому перевезення евакуатором може знадобитися власнику будь-якого транспортного засобу навіть для дуже дорогих та надійних автомобілів.

Надійна доставка евакуатором автомобіля – це не тільки оперативність виконання замовлення, тут важливий і такий фактор, як професіоналізм персоналу та відповідне технічне забезпечення компанії. Інакше доставка евакуатором може супроводжуватися такими неприємними наслідками як пошкодження автомобіля на етапі самої евакуації. Щоб уникнути цього, послуги евакуатора слід приймати від компаній, які мають досвід роботи та власний автопарк.

Перевезення евакуатором будь-якого виду транспорту чи техніки здійснюється у плановому чи терміновому порядку. Замовлення евакуатора Ви можете оформити, зателефонувавши нам.

Вартість послуг евакуатора визначається залежно від типу та маси автомобіля, а також кількості та виду техніки, необхідної для навантаження на евакуатор (спецтехніка для часткового навантаження, кран-маніпулятор, автовоз, призначений для перевезення кількох автомобілів одночасно, евакуатор з лебідкою).

Компанія “СпецТрансЛьвів” враховує всі нюанси, які потребує перевезення автомобілів евакуатором. Автомобілі, у яких заблоковані колеса, переміщаються за допомогою підкатних візків. На платформі евакуатора автомобіль фіксую за допомогою спеціальних ременів.