Перевезення великих нерозбірних вантажів має певну специфіку. Для таких перевезень використовується спеціальна низькорамна техніка з автопричепами та мережами кріплення. Ваша конструкція буде безпечно транспортована з однієї точки до іншої. Гарантується відсутність деформації корпусу та пошкоджень. Якщо Ви плануєте використовувати для перевезення, наприклад, гаража-«черепашки», звичайним вантажним автомобілем, конструкцію доведеться розбирати. Швидше за все, це призведе до того, що Ви витратите багато часу та грошей марно. Тому скористатися маніпулятором буде швидше та практичніше.

Важливим пунктом при організації транспортування великогабаритних конструкцій стає процес перевезення, а й навантаження та розвантаження об’єкта. Проблеми виникають, як правило, через місцевість: вивезення та розвантаження на багатьох майданчиках мають обмеження. Неможливість вільного маневрування обмежує роботу техніки. Саме тому використання невеликого маніпулятора – чудовий вихід для переміщення гаражів та торгових наметів у зоні обмеженого руху. Вони зможуть завантажити та розвантажити потрібні конструкції навіть на територіях, що мають планову огорожу завдяки більшому радіусу повороту стріли крана.

Будь-який гараж, будівельна побутівка або, наприклад, кіоск – це здебільшого моноліт, розібрати який або неможливо, або дуже складно. Залучення звичайного вантажного автомобіля та групи вантажників витратить більше сил та часу. Значно простіше буде прибрати, перевезти та встановити об’єкт у зібраному вигляді. Вибравши такий вид транспортування, Ви можете бути впевнені, що корпус гаража (торгового павільйону, кіоску, підсобного контейнера тощо) не піддасться деформації, а елементи, що з’єднують, не пошкодяться або загубляться при логістиці.