Перевезення будівельних матеріалів у Львові та Західній Україні актуальне не тільки для великих виробничих, ремонтних підприємств та будівельних майданчиків. Кожен, хто зводить будинок, гараж, робить ремонт у квартирі, стикається з проблемою транспортування будівельних матеріалів. Важливо, щоб вантажоперевезення пройшли без проблем та уповільнені, щоб вантаж прибув вчасно. Ми готові надати вантажні машини різної вантажопідйомності та призначення, включаючи спецтранспорт. А також пропонуємо послуги кваліфікованих вантажників, такелажників.

У нашому автопарку є крани маніпулятори, що є найбільш раціональною та вигідною технікою для навантаження-вивантаження та перевезення габаритних будівельних матеріалів. Всюдихідні автоманіпулятори здатні виконати роботу у складних умовах як міських, так і заміських будівництв. Якщо стріла крана-маніпулятора не здатна підняти велику вагу, Ви можете взяти автокран в оренду вантажопідйомністю від 14 до 200 тонн. При оформленні заявки важливо надати повну інформацію за обсягом та характером вантажу.

Будівельні матеріали необхідно надійно захистити від дії зовнішніх факторів. Ми надамо необхідну кількість упаковки відповідно до категорії матеріалів. Вантажники компанії “СпецТрансЛьвів” дбайливо запакують, надійно зміцнять та перевезуть вантаж у квартиру чи офіс, на дачу чи на будівельні об’єкти. Для доставки будматеріалів ми використовуємо піддони та ящики. Перевозимо вантаж краном-маніпулятором, тентованим або бортовим автотранспортом.